Obisk nemške veleposlanice, Goethe inštituta in podelitev certifikatov

Četrtek, 6. junij 2024, je bil za našo šolo prav poseben dan. Obiskala nas je namreč nemška veleposlanica v Republiki Sloveniji gospa Natalie Kauther. Pridružili so se tudi gospa Alix Landgrebe z Goethe inštituta, gospa Eva Geršak z veleposlaništva, gospa Suzana Ramšak z Zavoda za šolstvo in gospod Borut Balažic z Občine Beltinci.

Po ogledu šole, smo goste pozdravili s krajšim kulturnim programom, v katerem so delček naše glasbene dediščine predstavili Julija, Zarja, Ajda in Val. S pesmico v nemščini so pozdravili goste tudi učenci drugega razreda.

Nato je sledila slavnostna podelitev Fit certifikatov. Gre za certifikate, ki dokazujejo znanje nemščine na nivoju A1. Izpite Goethe Instituta Fit in Deutsch 1 je 49 naših učencev uspešno opravilo v mesecu aprilu.

Sledili so še nagovori gostov, program pa so popestrili Pia, Nuša, Sara, Lara, Klemen in Tinka.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja