Vabljeni k ogledu oddaje Male sive celice

Danes, 29. januarja 2024, bo na sporedu oddaja Male sive celice, v kateri so nastopali učenci naše šole. Oddajo si lahko ogledate ob 17.25 na prvem programu RTV.

Na spletni strani so v napovedniku zapisali:

V zadnji oddaji prvega kroga spremljamo prekmursko-primorski dvoboj. Družina Medved v rumeni barvi (Matevž, Kristina, Urban) iz OŠ Beltinci se pomeri z vijoličnimi dekleti (Ruben, Metka, Anja) iz OŠ Elvire Vatovec Prade, podružnična šola Sveti Anton. V studiu pečemo kruh, obiščemo eno od sedmih čudes antičnega sveta, poskrbimo za prvo pomoč in se potopimo v virtualni svet. V labirintu postavimo divan in zanetimo iskro, v Hitrih celicah pa sadimo solato in se mučimo s citati. Kdo je spretnejši v premetavanju lončkov, punce (Tara, Kim in Kaja) iz OŠ Jakobski Dol ali fantje (Jaka, Anej in Matej) iz OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem, pa v Malih sivih celicah.

Vabljeni k ogledu!