Zimski športni dan

V četrtek, 11. 1. 2024, smo učenci predmetne stopnje imeli zimsko-športni dan. Izbirali smo lahko med večimi aktivnostmi: pohod, drsanje, smučanje ali sankanje.

Sankači smo z avtobusne postaje v Beltincih odrinili ob 7.30. Ko smo prispeli na Roglo smo se najprej preoblekli in si vzeli sanke ter se odpravili na sankališče. Tam smo se od veselja zapodili na breg, da bi se sankali. A so nas učitelji opomnili, da naj ne divjamo in se sankamo varno. V drugo smo šli bolj umirjeno in zelo smo uživali. Sankali smo se tudi po skakalnici, ki smo jo sčasoma naredili s sankami. Na koncu smo se tudi kepali. Po sankanju in kepanju smo odšli  še na odličen obrok v hotel. Domov smo prišli izmučeni, a vendarle veseli.

Kristina Medved

Foto: Lidija Pelcl Mes in Marko Jerebič