Pester teden vseživljenjskega učenja

V tednu med 29. majem in 2. junijem 2023, smo na šoli že tradicionalno izvedli teden vseživljenjskega učenja (TVU).

V ponedeljek smo na galeriji razredne stopnje vzpostavili knjigobežnico. Veliko učencev in učiteljev je prineslo knjigo, ki je več ne potrebujejo in so jo zamenjali z drugo.

V torek je bila v učilnici podaljšanega bivanja izmenjava sadik zelišč in drugih rastlin. Postregli smo si lahko tudi z osvežujočim sokom.

V sredo je v popoldanskem času potekala sprostitvena delavnica z go. Antonijo Pavlin, ki je udeležence popeljala v »kopanje« v valovih vibracij prvinskih instrumentov kot so gongi in tibetanske posode.

V četrtek je naša učiteljica Sonja Kepe na šoli izvedla delavnico za učence na temo »Umetna inteligenca« ter jih seznanila s prednostmi in slabostmi, ki jih le-ta prinaša.

Ves teden so učenci v podaljšanem bivanju zbirali in barvali kamenčke, ter jih opremili s pozitivnimi mislimi, v petek pa so jih razstavili na poti okoli šole in z njimi razveselili mimoidoče (starše, stare starše, vrstnike, učitelje) ter jim polepšali dan.