Uspešno v novo leto

3. januar 2023 je prvi delovni dan v novem letu. Po desetih dneh praznikov, počitnic in oddiha, je napočil dan, ko se je potrebno znova vrniti v šolske klopi. Budilka je nadležno prekinila sladki spanec in torba je že nestrpno pričakovala popotovanje v šolo. In tako smo znova tu. Vsi še pod vtisom minulih praznikov in zabav, obuti v nove nogavice, ki smo jih dobili za darilo in morda malce bolj polnih lic od vseh dobrot, ki so se bohotile na prazničnih mizah in na koncu pristale v naših trebuščkih.

Ob srečanju s prijatelji, sošolci, učitelji, učenci in sodelavci smo planili v objeme ali ponudili roko z najlepšimi željami.

Kaj vam želimo ob novem letu?

Vsem želimo predvsem zdravja. Vse kar je bilo slabega, pustite, da odnese staro leto. Kar pa je bilo dobrega in prijetnega, natlačite v vreče, naložite na vozove in ponesite s sabo v novo leto.
Naj bo srečno in uspešno!